O NÁS


Grandiózní, Energické, Inteligentní, Smyslně Svůdné, Laskavé, Empatické,
Rytmické, Strhující, Hravé, Okázalé, Fantastické – a především komediální. Takové je divadlo, které vám hrajeme už šestnáct let! Jsme nezávislý divadelní soubor, který ve své tvorbě propojuje staré tradice s živým, současným divadlem. K barokní inspiraci přistupujeme s autorskou svobodou, mísíme původní s novým, vzletné s přízemním, činohru, zpěvohru, loutkohru i tanec – tak, aby to nás (a tudíž i vás) bavilo.

Let’s baROCK!
- tak to je asi nejlepší popis naší divadelní tvorby. V našich inscenacích totiž propojujeme moderní umění se starým, komické s tragickým, vznešené s přízemním. To, o co se už 16 let snažíme, je představovat divákům moderní, komediální, vizuálně působivé a velmi hudební divadlo.

Když říkáme, že propojujeme moderní umění se starým - tím starým máme na mysli umění barokní. Nevyděste se - nechceme jezdit na mrtvém koni a dělat historické rekonstrukce v barokních parukách a róbách. Barokem se inspirujeme, hledáme v něm to, co je aktuální pro dnešní dobu - a věřte, že baroko má s dneškem mnoho společného! Nevěříte...?

...tak za námi dorazte do VILY Štvanice, kde právě hrajeme - a přesvědčte se sami. Nevarujeme vás, že jedna návštěva vám způsobí silnou závislost, stejně byste nám to nevěřili.

ALMANACH 2002-2018

Měli jsme 15. narozeniny a chtěli jsme si k nim dát almanach naší dosavadní tvorby. V sezóně 2018/2019 je nám už 17 a almanach je konečně na světě! Za zpracování děkujeme grafičce Kateřině Bartoškové!

Prohlédnout almanach